Anneler İçin Misbahçe Seti
MİSBAHÇEANNELER GÜNÜAnneler İçin Misbahçe Seti

Anneler İçin Misbahçe Seti (NKHS15)

Marka : Misbahçe
Fiyat : ₺319,00(KDV Dahil)

Set içeriği :  Şık bir kutuda 1 Adet Misbahçe Ahududu Çekirdeği Yağı

1 Adet Misbahçe Argan Yağı

1 Adet Misbahçe Shea Yağı

:

Misbahçe Ahududu Çekirdeği Yağı

Cildi güneşten koruyan, serbest radikallerle savaşan antioksidan kaynağı, A,E,C vitaminleri açısından zengin Ahududu Çekirdeği Yağı yaz aylarının vazgeçilmezi! Ahududu Çekirdeği Yağı doğal olarak UVB ve UVC ışınlarına karşı korurken, UVA için de limitli bir koruma sağlar. Meyve çekirdeği yağlarında en fazla alfa linolenik asidi (%30) değerine sahiptir. Bu özelliğiyle gözenekleri tıkamadan, yağlandırmadan, cilt bariyerini artırır, ciltte nem tutmaya yardımcı olur. Ellagik asit içeriğiyle kolajen bozulmasına engel olur.

E vitamini açısından zengin yapısıyla yaşlanma belirtilerini ortaya çıkaran güneşin ve çevrenin etkilerine karşı cildi korur, kolajen ve elastin üretimine destek olur.

Güçlü bir yaşlanma karşıtı bakım ajanıdır. Cildin, canlı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Doğu Avrupa’daki ahududu çekirdeklerinden soğuk sıkma yöntemi ile elde edilen Misbahçe Ahududu Çekirdeği Yağı, salatalığımsı taze kokusu ve sarı rengiyle kuru bir yağdır. Ciltte emilimi orta derecedir. Tek başına veya Kuşburnu Çekirdeği Yağı’yla karıştırılarak kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

İçindekiler: Rubus Idaeus Seed Oil

*Doğal olarak uçucu yağların içeriğinde bulunur.

Doğal olarak içerdiği alerjenler: Yoktur

 

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin yerde saklayınız.

Misbahçe Argan Yağı

Argan yağı sadece Fas'ta yetişen Argania ağacının meyvesinden elde edilen; E vitamini, oleik asit (%48) ve linoleik asit (%32.6) açısından zengin, çok iyi bir besleyici, nem tutan yağdır. Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Ciltteki kuruluğa iyi gelir. Gözenekleri tıkamaz, tüm cilt tipleri için uygundur. Saçları besler, parlaklık kazandırır. Misbahçe Argan Yağı yüzde yüz saftır.

İçindekiler: %100 Argania Spinosa Kernel Oil

Bitkinin yetiştiği yer: Fas

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.

 

 

Argan Yağı Kirpiğe Sürülür Mü?

 

Oleik, linoleik asitleri ve fenol, karoten, skualen bileşenleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olan argan yağı, kirpik ve kaş kıl köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Bir pamuk yardımıyla kaş ve kirpik diplerine sürülebilir. Dairesel hareketlerle kıl köklerinin dibine sürülmesi, etkisini de artırır.

 

 

Saça Argan Yağı Kullanılır Mı?

 

" Argan yağı nedir ,argan yağı ne işe yarar " dendiğindeargan yağı saça faydaları akla gelen ilk etkilerdir. Argan yağı, saç derisini nemlendirir. Saç kuruluğu problemiyle başa çıkarak kepeklenme sorununu hafifletir. Yıpranmış saçların onarılmasını ve yeniden canlanmasını sağlar. Yeni saç köklerinin de oluşumu için en iyi argan yağı seçenekleri arasında gösterilen Misbahçe Argan Yağıtercih edilebilir.

 

 

 

Argan Yağı En Çok Neye İyi Gelir?

 

Argan yağı, saç ve cilt bakımı için etkilidir. Göz altı torbalarının görünümünün hafiflemesi, kaz ayakları görünümünün azalması için argan yağı kullanılabilir.Argan yağı, cildi nemlendirerek yumuşatır. Cilt için değerli bir organik kaynaktır.

Misbahçe Shea Yağı

 

Afrika’da bulunan Karite bitkisinin meyvesinden elde edilen Ayrıştırılmış Shea Yağı (Shea Oil) cilt ve saçların ihtiyaç duyduğu/kaybettiği nemi, esnekliği ve yumuşaklığı geri kazandırmaya yönelik yüksek derecede besleyici bitkisel bir yağdır. Katı formdaki Shea Yağı’ndan (Shea Butter) besleyicilik anlamında geri kalmamakla birlikte yüz ve saç için kullanımda daha çok tercih edilmektedir. Oleik Asit ve A,E ,F vitaminlerince oldukça zengindir ve tatminkar miktarda Stearik Asit içerir. Ayrıştırılmış Shea Yağı formu dolayısıyla esansiyel yağlar ile hazırlanmak istenen cilde özel karışımlara daha uygundur.

 

İçindekiler: Butyrospermum Parkii Butter

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Serin yerde saklayınız.