Anneler İçin Misbahçe Seti
MİSBAHÇEANNELER GÜNÜAnneler İçin Misbahçe Seti

Anneler İçin Misbahçe Seti (NKHS14)

Marka : Misbahçe
Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)

Set içeriği :  Şık bir kutuda

1 Adet Misbahçe Güçlendirici & Dökülme Karşıtı Aktif Kirpik Serumu

1 Adet Misbahçe Pembe Mandalina Aromatik Kolonya

1 Adet Misbahçe Nemlendirici ve Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu

:

Misbahçe Güçlendirici & Dökülme Karşıtı Aktif Kirpik Serumu

%100 doğal kaynaklı içerikler ve biyomühendisliğin ileri teknoloji ile elde ettiği aktiflerle formüle edilen Güçlendirici & Dökülme Karşıtı Aktif Kirpik Serumu; daha güçlü, belirgin ve uzun kirpikler vadeder. Seyrek, zayıf ve ince telli kirpikleri güçlendirirken hacmini arttırmaya yardımcı besleyici ve dökülme karşıtı kirpik bakım serumudur. Kaş kirpik serumu olarak da kullanıma uygundur.

Ürünün yıldız içeriklerinden bir aminoasit türü olan Bezelye Peptidi, kıl kökleri için ekstra faydalı olup kılın yapısında onarıcı, hacim arttırıcı bir etkiye sahiptir. Formülü güçlendiren Öksürük Otu, Civanperçemi ve Kınakına Ağaç Kabuğu aktifleri ile zayıf görünümlü, dökülerek seyrelmiş ve ince yapılı kirpikleri güçlendirerek daha sık ve belirgin kirpik görünümü sağlamaya yönelik çalışır. Dökülme karşıtı bakım yapan Ginseng ve Amla Özü, nemlendirici Hyalüronik Asit ve besleyici mis kokulu Organik Neroli Hidrosolü ile nem seviyesi artarak güçlenen kirpiklerde düzenli kullanımla daha belirgin, yumuşak, hacimli ve uzun görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

·İncelmiş kirpikleri kökten uca besler, kirpik güçlendirici etkisi vardır. 

·Kirpik serumu, dökülme karşıtı bakım yapar.

·Yeni kirpiklerin büyümesini tetikler. Kirpik arttırıcı serum özelliğine sahiptir.

·Kirpik yağı olan bu serum; zarar görmüş kıl köklerini onarır.

·Zayıf görünen kirpiklere belirginleştirici bakım yapar.

·Maskara kullanımının sebep olabileceği hasara karşı bakım uygular.

·Kıl köklerini nemlendirir.

Misbahçe Pembe Mandalina Aromatik Kolonya

Spontan ve beklenmedik güzel anların yaşattığı heyecan gibi... Misbahçe koku ailesinin yeni üyesi, Pembe Mandalina Aromatik Kolonya zıtlıkların mükemmel uyumundanilhamla formüle edildi. Bodrum Mandalina'sının coşkusunun Pembe Biber'de dinlendiği, dingin ve enerjik, asil ve bir o kadar da havalı...

Tatlı ve enerjik Mandalina Uçucu Yağı'nınPembe Biber ile çarpışmasından tutkulu bir aşk gibi doğan formül, en sevdiğiniz şarkıdahavai fişek gösterilerini izlemek gibi.

Su yerine %100 doğal Bodrum Mandalinası Hidrosolü içeren formül Gliserin ile birleşerek yumuşacık ve mis kokulu bir deneyim için sizlerle buluşuyor. Bir kolonyadan çok daha fazlasını bulacağınız Pembe Mandalina Aromatik Kolonya'yı hem kolonya hem de parfüm veya vücut misti olarak da kullanabilirsiniz. 

Misbahçe Nemlendirici ve Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu

 

Göz Çevresi Serumu ile Göz Çevresi Bakımı Nasıl Uygulanır?

 

Göz çevresine anında tazelik hissi veren bu güçlü serum, gözenekleri tıkamadan, nemlendirici ve aydınlatıcı özelliğiyle yorgun gözlere sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. Göz çevresinin genç görünümünü korumaya, ilk yaşlanma belirtilerine, kaz ayaklarına karşı savaşır. %100 bitkisel su bazlı içeriğiyle göz altında yağ bezeleri oluşturmaz. Balıkesir'ın mis kokulu Itır çiçeklerinin yapraklarının damıtılması yoluyla elde edilen suyu, tek başına 75'den fazla aktif içeren organik aloe vera suyu, yaşlanma karşıtı gotu kola özü ve maksimum emilim için küçük molekül boyutuyla gençliğin anahtarı hyalüronik asit süper güçlerini bu küçük şişede birleştiriyor.  Tüm cilt tipleri ve 25 yaş üzeri için uygundur. Dudak çevresi bakımı için dudak kenarlarına da uygulanabilir.

 

İçindekiler: *Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pelargonium Graveolens Flower/ Leaf/ Stem Water, Glycerin, Xanthan Gum, Hyluronic Acid, Glyceryl Caprylate, Aqua, Centella Asiatica Extract, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid

 

*Organik tarımdan elde edilmiştir.

 

Göz Çevresi Serumu - Uyarılar

 

  • Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. 
  • Haricen kullanım içindir. 
  • Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. 
  • Serin, ışık görmeyen yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.