DiğerMasaj Yağı Blush Coconut Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100 gr
DiğerMasaj Yağı Blush Coconut Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100 gr
DiğerMasaj Yağı Blush Coconut Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100 gr
DiğerMasaj Yağı Blush Coconut Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100 gr

Blush Coconut Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100 gr (BLSH-CC-CFF-SCR)

Merhaba!

Müthiş kokum seni deniz kenarındaki kumsala götürsün ama aynı zamanda cildin de bir nem ile  kendine gelsin mi istiyorsun? Blush Coconut Body Scrub tam sana göre.

Sana katılıyorum, kahvenin kokusu ve hindistan cevizinin tatlı aroması kırılması zor, ideal bir birlikteliktir. Ayrıca kim 16 saat sürecek bir nemlenme etkisi istemez ki?

Doğal yağlardan oluşan vegan içeriğim, robusta kahvenin arındırıcılığı ve pürüzsüzleştirici etkisiyle deri çatlakları ve yara izlerinin iyileşmesine de yardımcı oluyorum.

Sepetini benimle doldurmaya karar verdiysen bile okumaya devam et çünkü neler yapabildiğimi bilmeni istiyorum.

Sana ne sunabilirim?

Biraz gevşe ve tadımı çıkar!

Gerçekten pratik olduğumu ve beni her zaman yanında taşıyabileceğini unutma. Sadece evde değil, tatile giderken, iş yolculuklarında ve spor sonrasında beni çantandan çıkartman yeterli. Zor bir günün ardından seni rahatlatmak ve dinginleştirmek için elimden geleni yapacağım.

Pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt.

Tüm o bakım ürünlerine rağmen vücudunun yeterince nemlenmediğini hissedenlerden misin? O zaman senin de işin temeline dönmeye ihtiyacın var. Işıltılı bir cilt için sana yardım etmeme izin ver.

Önce robusta kahve sayesinde ölü cilt hücrelerinden kurtulacak, ikinci adımda da organik aloe vera özü & makademya fındığı yağı sayesinde pürüzsüz, son derece hoş bir dokunuş hissi yaşatacağım. Cildinin ne kadar pürüzsüz olduğuna, ışıldadığına, ne kadar yumuşacık ve nemli olduğuna inanamayacaksın. Daha ilk görüşmemizde bile ne kadar farklı olduğumu anlayacaksın.

İşleri ağırdan almayı sevmiyor ve haftada 3-4 kere bir araya gelmek istiyorsan bana uyar. Bu sayede deri çatlakları ve yara izlerinde zamanla bir iyileşme göreceksin.

Cilt dokusunda yenilenme.

Cildinle işim henüz bitmedi. Tamir ettikten sonra yenilemem de gerekiyor. Cildin genç görünmesini sağlayan kollajen oluşumunu tetikliyorum, kuru ciltten kaynaklanan problemleri önemli derecede azaltıyorum ve cilt lekelerinin yok olmasına yardım ediyorum.

İçimde neler var?

İşi bir noktada kimya dersine çevirmeyi asla istemem ama benim neden eşsiz ve türünün tek örneği olduğumu bilmeni isterim. Bana sadece "vücut peelingi" muamelesi yaparsan haksızlık etmiş olursun :)

Robusta kahve çekirdekleri:

Kahve benim temel bileşenim. Vücut bakımına en uygun tür olan arındırıcı robusta kahve çekirdekleri, ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır. Kahve içindeki kafein mikrodolaşımı uyararır ve kan dolaşımını hızlandırır, ciltteki yağların uzaklaştırılmasını sağlar, detoks etkisi yaratarak seni dış etkenlerden korur. Kahve tam bir anti-aging ajanıdır.

Hindistan cevizi yağı:

Hindistan ceviziyle ilgili her şeye bayılıyorum :) Öncelikle müthiş kokar. Derideki renk farklılıklarını giderir ve deri rengini eşitler. Cildi mükemmel şekilde nemlendirir ve nemi hapseder. Blush Coconut Body Scrub'ı düzenli kullanman durumunda kollajen doku ve genç cilt hücresi üretimini tetikler.

Organik Aloe Vera Özü:

Organik sertifikalı Aloe Vera tam bir nem patlaması. Cildi yatıştırır, tamir eder ve yumuşatır. Vücudunu tıpkı bir kalkan gibi dış etkilerden korur.

Makademya fındığı yağı:

Bu mucizevi fındıkla ilgili çok az şey duyduysan hemen derin bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Ben sana kısa bir özet geçeyim :) İnsan cildinde doğal olarak bulunan palmitoleik asit içerir ve bu sayede etkili bir şekilde ciltteki renk farklılıklarını dengeler. İçerdiği Omega-3 ve Omerga-6 yağ asitleri üst deri katmanını (epidermisi) yeniler. Deri tarafından çok iyi emilir ve nemlenmeye katkıda bulunur.

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit