DiğerMasaj Yağı Blush Cacao Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100gr
DiğerMasaj Yağı Blush Cacao Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100gr
MİSBAHÇEBlush Original Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100gr
MİSBAHÇEBlush Original Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100gr

Blush Cacao Coffee Scrub Kahve Vücut Peeling 100gr (BLSH-RGNL-CFF-S)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺110,00(KDV Dahil)

 

 

Merhaba!

Çikolata ve kahve kokusu... Daha iyi bir ikili duydun mu?

 

Diğer coffee scrub aile üyeleri gibi cildi ölü deri hücrelerinden arındırırım ve nemlendiririm. Eğer sivilce (akne), siyah nokta, kuru ciltten kaynaklanan çatlakların varsa benimle düzenli olarak vakit geçirmeyi düşünebilirsin.

 

Doğal yağlardan oluşan vegan içeriğim, robusta kahvenin arındırıcılığı ve Jojoba'nın pürüzsüzleştirici etkisiyle deri çatlakları ve yara izlerinin iyileşmesine de yardımcı oluyorum.

 

Bekle, hemen satın alıp çıkma! Sepetini benimle doldurmaya karar verdiysen bile okumaya devam et çünkü neler yapabildiğimi bilmeni istiyorum.

 

Sana ne sunabilirim?

 

 

Biraz gevşe ve tadımı çıkar!

 

Gerçekten pratik olduğumu ve beni her zaman yanında taşıyabileceğini unutma. Sadece evde değil, tatile giderken, iş yolculuklarında ve spor sonrasında beni çantandan çıkartman yeterli. Zor bir günün ardından seni rahatlatmak ve dinginleştirmek için elimden geleni yapacağım.

 

 

 

Dış etkilerden korunmuş, pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt.

 

Kakaoyu sevmek için artık bir nedenin daha var, hatta üç neden... Kakao yağı nemlendiriyor, ciltteki çatlakları azaltıyor ve yaşlanma karşıtı etkisiyle kollajen üretimini tetikliyor.

 

İçeriğimdeki diğer yıldız olan robusta kahve sayesinde cildin ölü cilt hücrelerinden kurtuluyor.

 

Adil ticaret ürünü olan kakao ve robusta kahve çekirdekleri gücünü Jojoba yağıyla birleştirdiği zaman da senin için tam bir kalkan yaratıyor.

 

Soğuğun, rüzgarın ve güneşin yıpratıcı etkilerinden seni korumak için elimden geleni yapacağım. Cildinin ne kadar pürüzsüz olduğuna, ışıldadığına, ne kadar yumuşacık ve nemli olduğuna inanamayacaksın. Daha ilk görüşmemizde bile ne kadar farklı olduğumu anlayacaksın. 

 

İşleri ağırdan almayı sevmiyor ve haftada 3-4 kere bir araya gelmek istiyorsan bana uyar. Bu sayede deri çatlakları ve yara izlerinde zamanla bir iyileşme göreceksin.

 

 

Cilt dokusunda yenilenme.

 

Soğuktan, rüzgardan ve güneşten çatlayan cildine, dirseklerine ve ayak topuklarına iyi bakacağıma söz veriyorum. Bununla beraber cildin genç görünmesini sağlayan kollajen oluşumunu tetikliyorum, kuru ciltten kaynaklanan problemleri önemli derecede azaltıyorum ve cilt lekelerinin yok olmasına yardım ediyorum.

 

 

 

İçimde neler var?

 

İşi bir noktada kimya dersine çevirmeyi asla istemem ama benim neden eşsiz ve türünün tek örneği olduğumu bilmeni isterim. Bana sadece "vücut peelingi" muamelesi yaparsan haksızlık etmiş olursun :)

 

 

Blush Robusta Kahve Çekirdekleri

 

Robusta kahve çekirdekleri:

Kahve benim temel bileşenim. Vücut bakımına en uygun tür olan arındırıcı robusta kahve çekirdekleri, ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır. Kahve içindeki kafein mikrodolaşımı uyararır ve kan dolaşımını hızlandırır, ciltteki yağların uzaklaştırılmasını sağlar, detoks etkisi yaratarak seni dış etkenlerden korur. Kahve tam bir anti-aging ajanıdır. 

 

 

Blush Kakao Yağı 

 

Kakao yağı:

Kakaoyu ne kadar sevdiğimi söylemiş miydim? :) Kakao her şeyden önce müthiş kokar. Derideki renk farklılıklarını giderir ve deri rengini eşitler. Cildi mükemmel şekilde nemlendirir ve Blush Cacao Coffee Scrub içinde de bulunan E vitamini ile nemi hapseder. 

 

 

Blush Jojoba Yağı

 

Jojoba yağı:

Telaffuzu bile çok havalı değil mi: cov-cov-bah :) Başka ne havalı biliyor musun? Jojoba yağının cildi yatıştırması, tamir etmesi ve kadife yumuşaklığında bir etki yaratması. Bununla beraber ciltteki yanma, enflamasyon, akne ve siyah nokta gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.  Vücudunu tıpkı bir kalkan gibi dış etkilerden korur. Benimle düzenli duş alman durumunda kollajen doku ve genç cilt hücresi üretimini tetiklerim.

 

 

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit