MİSBAHÇE Argan Yağı - 30 ml
MİSBAHÇE Argan Yağı - 30 ml
MİSBAHÇEMİSBAHÇE Argan Yağı - 30 ml

MİSBAHÇE Argan Yağı - 30 ml (MS.BY-ARNY)

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

·        Yaşlanma ve kırışıklıklara karşı savaşır     

·        Antioksidan etkisi vardır

·        Cilt için zengin besin kaynağıdır

·        Tüm cilt tipleri için uygundur

Argan yağı sadece Fas'ta yetişen Argania ağacının meyvesinden elde edilen; E vitamini, oleik asit (%48) ve linoleik asit (%32.6) açısından zengin, çok iyi bir besleyici, nem tutan yağdır. Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Ciltteki kuruluğa iyi gelir. Gözenekleri tıkamaz, tüm cilt tipleri için uygundur. Saçları besler, parlaklık kazandırır. Misbahçe Argan Yağı yüzde yüz saftır.

İçindekiler: %100 Argania Spinosa Kernel Oil

Bitkinin yetiştiği yer: Fas

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.

 

 

Argan Yağı Kirpiğe Sürülür Mü?

 

Oleik, linoleik asitleri ve fenol, karoten, skualen bileşenleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olan argan yağı, kirpik ve kaş kıl köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Bir pamuk yardımıyla kaş ve kirpik diplerine sürülebilir. Dairesel hareketlerle kıl köklerinin dibine sürülmesi, etkisini de artırır.

 

 

Saça Argan Yağı Kullanılır Mı?

 

" Argan yağı nedir ,argan yağı ne işe yarar " dendiğindeargan yağı saça faydaları akla gelen ilk etkilerdir. Argan yağı, saç derisini nemlendirir. Saç kuruluğu problemiyle başa çıkarak kepeklenme sorununu hafifletir. Yıpranmış saçların onarılmasını ve yeniden canlanmasını sağlar. Yeni saç köklerinin de oluşumu için en iyi argan yağı seçenekleri arasında gösterilen Misbahçe Argan Yağıtercih edilebilir.

 

 

 

Argan Yağı En Çok Neye İyi Gelir?

 

Argan yağı, saç ve cilt bakımı için etkilidir. Göz altı torbalarının görünümünün hafiflemesi, kaz ayakları görünümünün azalması için argan yağı kullanılabilir.Argan yağı, cildi nemlendirerek yumuşatır. Cilt için değerli bir organik kaynaktır.

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR