MİSBAHÇESaç Maskesi / YağıMisbahçe Argan Yağı 30 mL
MİSBAHÇESaç Maskesi / YağıMisbahçe Argan Yağı 30 mL
MİSBAHÇESaç Maskesi / YağıMisbahçe Argan Yağı 30 mL
MİSBAHÇESaç Maskesi / YağıMisbahçe Argan Yağı 30 mL

Misbahçe Argan Yağı 30 mL (ARGAN-YAG-30-ML)

Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)

Ne için kullanılır? Kuru, olgun ciltler, yıpranmış saçlar

Ne fayda sağlar? Nemlendirici, besleyici, antioksidan etki

Argan ağacının meyvesinden elde edilen Argan Yağı %100 doğal cilt ve saç bakım yağıdır. E vitamini, oleik asit (%48) ve linoleik asit (%32.6) açısından oldukça zengindir. Hoş kokusu ve ince yapısı ile lüks bir bakım yağı olmasının yanı sıra cilt bakımında olduğu kadar saç bakımında da tercih edilir. Yüksek konsantrasyonlardaki antioksidan özellikleri ile cildi beslerken, düzenli kullanımda yaşlanma karşıtı bakım yapar. İçerdiği oleik ve linoleik asit ile cildi serbest radikallere karşı korur ve cilde doğal bir dolgunluk ve canlılık sağlar.

Cilt için sunduğu sayısız faydanın yanı sıra saç bakımında da öne çıkan Argan Yağı; yıpranmış, incelmiş ve yumuşaklığını yitirmiş saç uçlarına besleyici ve onarıcı bakım yapar, yumuşatır.

Tüm içerik listesi: %100Argania Spinosa Kernel Oil

İçeriklerin % 100'ü doğal kökenlidir.

Başka ne öğrenebilirim?

Argan YağıKirpiğe Sürülür Mü?

Oleik, linoleik asitleri ve fenol, karoten, skualen bileşenleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olanargan yağı, kirpik ve kaş kıl köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Bir pamuk yardımıyla kaş ve kirpik diplerine sürülebilir. Dairesel hareketlerle kıl köklerinin dibine sürülmesi, etkisini de artırır.

Saça Argan Yağı Kullanılır Mı?

"Argan yağı nedirve ne işe yarar?"dendiğinde, argan yağının saça faydalarıakla gelen ilk etkilerdir.Argan yağı, saç derisini nemlendirir. Saç ve saç derisi kuruluğu problemiyle başa çıkarak kuruluğa bağlı dökülme sorununu hafifletir. Yıpranmış saçların onarılmasını ve yeniden canlanmasını sağlar. Duş öncesi maske olarak uygulanabileceği gibi, dilenirse ıslak veya kuru saç uçlarına da şekillendirici ve yumuşatıcı bakım için uygulanması uygundur.

Argan YağıEnÇok Neye İyi Gelir?

Argan yağı, saçvecilt bakımıiçin etkili ve değerli yağlardandır. İçerdiği zengin bileşenleri ile cildin daha diri, canlı ve genç gözükmesine yönelik yapılan bakımı destekler. İnce yapısı ile ciltte yağlı bir his bırakmaz, yüz yogası için de harika bir alternatiftir. Argan yağı cildi nemlendirirken kadife bir his bırakır. Cilt için değerli bir organik kaynaktır.

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

·Olgun ciltler için ekstra faydalıdır

·Düşük komodejonik değeri ile gözenek tıkamaz

·İnce yapısı ile yağlı bir his bırakmaz, hızlı emilir

·Cildi besler, nemlendirir, gerginliğini alır

·Antioksidan etkilidir

·Tüm cilt tipleri için uygundur

·Saç bakımında kullanılır

·Kuru, yıpranmış saç uçlarını besler güçlendirir

·Saçı yumuşatıcı bakım yapar

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş yüze 3-4 damla, ve boyun bölgesine 1-2 damla, dekolte bölgesine ise 3-4 damla, parmak uçlarıyla dairesel masaj hareketleri ile uygulayın.

İpucu:Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyundan sonra kullanım etkiyi arttıracaktır. Gündüz / gece kullanıma uygundur. Yüz yogası için mükemmeldir.

 

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR