MİSBAHÇE Bentonit Kili - 50 gr
MİSBAHÇE Bentonit Kili - 50 gr
MİSBAHÇEPeeling / Maske MİSBAHÇE Bentonit Kili - 50 gr

MİSBAHÇE Bentonit Kili - 50 gr (MS.CP-SBK)

Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
  • %100 doğal içeriktir

  • Cildi arındırır, doğal peeling yapar

  • Mineral açısından zengindir

  • Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır

ski volkanik dağların külü, sodyum bentonit kili açık yeşil renklidir. Cilde maske olarak veya banyo suyuna atılarak kullanılabilir. Negatif elektrik yükünü kaybetmemesi için plastik, cam veya tahta kaplarda muhafaza edilmelidir. Misbahçe Sodyum Bentonit Kili cildi arındırarak gözenekleri temizlerken, içerdiği yararlı mineralleri cilde bırakır, gözeneklerin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır. Doğal peeling özelliğiyle cildi nazikçe ölü derilerden arındırır. Yağlı ciltler için idealdir, karma ciltler T bölgesine uygulayabilir.

 

Çıkartıldığı yer: Türkiye 

İçindekiler: %100 Bentonite

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Metal ile temasından kaçınınız. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.

 

 

Bentonit Kil Ne İçin Kullanılır?

 

Bentonit kili nedir sorusu, "içeriğinde volkanik küllerin oluşturduğu killeri içeren maddelerdir” olarak cevaplanabilir. Büyük bir enerji sonrası çıkan bu kil, kirlerin ve hava kirliliği sebebiyle havada bulunan binlerce yabancı maddeye ait partiküllerin gözenek dışına atılmasında etkilidir. Cilt için önemli bir detoks ürünüdür.%100 doğal Bentonit’ten elde edilen Misbahçe Bentonit Kili, homeostatik özelliklere sahiptir. Cildin dengelenmesine ve temizlenmesine yardımcı olur. Cilde canlılık katar.

 

 

Bentonit Kilinin Diğer Faydaları Nedir?

 

Bentonit kili faydalarınından en önemlisi, hücrelere oksijen taşınmasına yardımcı olmasıdır. Hücrelerin oksijen seviyesinin yükselmesi enerjinizin de artmasını sağlar. pH dengesinin korunması için de bentonit kili son derece önemlidir. Bentonit kili kullananların da belirttiği gibi bentonit kili; cilt için nazik, doğal bir temizleyicidir.

 

 

Bentonit Kili Nereden Geliyor?

 

Bentonit Kili, Türkiye’den çıktığı gibi; bentonit rezervinin büyük bir payına sahip olan ABD, Rusya ve İngiltere gibi ülkelerden de çıkartılıyor. %100 doğal içeripe sahip bentonit kil, ülkemizde Çanakkale, Edirne, Ankara ve Balıkesir şehirlerinde bulunur. Bentonit kili satın almak istiyor ve bentonit kili nerede satılırdiyorsanız Misbahçe Bentonit Kili’ni keşfedebilirsiniz.

 

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR