Naturalite Naturajel PeelingJel 100 ml
MİSBAHÇEGÜZELLİKNaturalite Naturajel PeelingJel 100 ml
MİSBAHÇEGÜZELLİKNaturalite Naturajel PeelingJel 100 ml

Naturalite Naturajel PeelingJel 100 ml (NTRLT-NTRJL-PLN)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)
:

30 saniyede, cildinizdeki tüm ölü derinizi size kesinlikle zarar vermeden bitkisel bir metotla soyan, anında anti aging etkiyi tetikleyerek hücre üretimini çoğaltan, bu sayede donuk lekeli ve kırışık cilt görünümünü hızla gidererek canlılık ve tazelik getiren bir jeldir. İnceltici ve soyucu mikro küreler, saflaştırıcı yağlar, bitkisel ekstrakt ve yararlı asitler, vitaminler ile doludur.

Naturajel ihtiyaç duyulan bölgeye; 14-20 yaş arası haftada 1 kez, 20-30 yaş arası haftada 2 kez, 30-40 yaş arası haftada 3 kez, 40 yaş üzeri kişiler haftada 3-4 kez kullanmalıdır.

İhtiyaç duyulan bölgeye (el, yüz vücut fark etmeden) yeterli miktarda sürüldükten sonra hafif bastırarak dairesel ya da ileri geri hareketlerle 30-60 saniye kadar uygulama yapılır. Ölü derilerin ciltten hemen uzaklaştığı hissedilecektir. Uygulama yapılan bölge daha sonra su ile temizleyiniz.

 

HANGİ CİLT SORUNLARINDA ETKİLİDİR?
Yaşlanma belirtilerinde, nem kaybında, donuk ve sarkmış ciltte portakal kabuğu oluşumlu deride yağ dengesinin sağlanmasında, her türlü deri sertleşmesinin olduğu bölgelerde tek başına ya da tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

İçindekiler :
ZEYTİNYAĞI: Cildin nem kazanmasını sağlar. İçerisindeki A ve E vitaminleri, antioksidanlar ile cildin elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur.

D-PANTHENOL (provitamin b5): Cildi nemlendiren, iritasyonu azaltan, kaşıntıyı engelleyen, yüzeysel yaraların ve tahrişlerin iyileşmesini, derinin kendini yenilemesini sağlayan bir vitamindir.

E VİTAMİNİ: Cilde esnekliğini veren, kolajen üretimini arttırıcı etkisi vardır. Ciltteki kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.