MİSBAHÇEGÜZELLİKNATURALITE Saç Kökü Geliştirici Argan Yağlı Şampuan 500 ml
MİSBAHÇEGÜZELLİKNATURALITE Saç Kökü Geliştirici Argan Yağlı Şampuan 500 ml

NATURALITE Saç Kökü Geliştirici Argan Yağlı Şampuan 500 ml (NTRLT-SC-KK-GLS)

İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺84,90(KDV Dahil)

Genetik saç dökülme görünen durumlar, yıpranmış ve dökülen saçlar için şampuan.
Saç kökünün güçlü olması saç sağlığı için en önemli konudur. Bu şampuanımızda Saç köklerini geliştirmeyi hedefleyerek zengin bir içerikle saç sayısını arttırmayı hedefledik. Aynı zamanda kaliteli ve keyifli köpüklü yapısı ile kullanırken sizi mutlu edecek bir şampuandır.

İçindekiler:
PROCAPİL: Üç aktif maddeden meydana gelen procapil komplex bir üründür. (Biotinil tripetiddir, oleanoic asit, apigenin) Bu aktifin en önemli özelliği DHT hormonunu baskılamak; yani genetik dökülmeye sebep olan hormonun etkisini minimize ederek, saç köklerinin kaybolmasını, saç kökü hücrelerinin yaşlanmasını engellemektir. Saç çıkış hızını ve saç kalınlığını arttırarak, saç kaybını minimize etmektedir.
ARGAN YAĞI: Saç boyasının daha kalıcı olmasını, saçın kökten uca beslenmesini sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve daha çabuk uzamasını sağlar. Güneşin zararlı etkilerinin saçtan giderilmesinde aktif rol oynar. Olumsuz çevre şartlarının; duman, sigara, egzoz gazlarının saçtaki etkilerini yok eder. Saç boyası ve fön işlemlerinden yıpranan, kırılgan hale gelen saç için mükemmel çözümdür.
APİSCALP: Kereviz tohumu özüdür. Kepeğe karşı çok iyi geldiği gibi saç derisindeki epidermisi iyileştirir. Tüm saç tipleri için kepek sorununu gidermede yardımcı olur. Saç derisindeki iritasyonu (tahrişi) önler. Saç derisindeki sebum dengesini düzenler.

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit