NATURALITE Zeytinyağı Sarımsak Özlü Şampuan 500 ml
MİSBAHÇEGÜZELLİKNATURALITE Zeytinyağı Sarımsak Özlü Şampuan 500 ml

NATURALITE Zeytinyağı Sarımsak Özlü Şampuan 500 ml (NTRLT-ZYTNYG-SR)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,99(KDV Dahil)
:

Özel olarak formüle edilmiş şampuanımız saçınızdaki her tür dökülmeyi azaltıp durdurmak için çalışırken saçlarınızı hacimli parlak canlı ve içerisindeki zeytinyağı ile nemli bakımlı hale getiriyor. Saçınızı şampuanımızla yıkadığınızda saçınızda kesinlikle sarımsak kokusu kalmamaktadır.

ZEYTİNYAĞI: Saçın nem kazanmasını sağlar. İçerisindeki A ve E vitaminleri, antioksidanlar ile saçın keratininin korunmasına yardımcı olur.
SARIMSAK ÖZÜ (GARLIC EXTRACT): Sarımsağın kokusunu veren allicin saçın dökülmesini engellediği bilimsel olarak ispat edilmiştir. Ayrıca sarımsağın içinde bulunan sülfürde saç tellerinin temel yapı taşı keratini desteklemektedir. Saç derisindeki problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Beta-karoten, Çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak özü; saça canlılık direnç ve sağlık kazandırır.
PANAX GINSENG ROOT EKSTRAKT: Saç köklerindeki kılcal damarların kan dolaşımını hızlandıran ekstraktdır.
BİOTİN: Saç için en gerekli olan, özellikle zayıf saçları güçlendiren vitamindir.
D-PANTHENOL (provitaminb-5): Cildi nemlendiren, iritasyonu azaltan, kaşıntıyı engelleyen, yüzeysel yaraların tahrişlerin iyileşmesini, derinin kendini yenilemesini sağlayan bir vitamindir. Saçın büyüme döneminin sağlıklı olabilmesi saçın esnekliğinin artması için gereklidir.
TRICHOGEN: Birçok ekstrakt ve aktifin karışımı olan saç dökülmesini durdurduğu klinik testlerle ispatlı hammaddemiz, şampuanımızın içeriğinde bulunmaktadır.