MİSBAHÇEMisbahçe Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre 30 mL
MİSBAHÇEMisbahçe Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre 30 mL
MİSBAHÇEKonsantre & SerumMİSBAHÇE Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre - 30 mL
MİSBAHÇEMisbahçe Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre 30 mL
MİSBAHÇEKonsantre & SerumMİSBAHÇE Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre - 30 mL

MİSBAHÇE Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre - 30 mL (SKLSTRC-YSLNM-K)

Fiyat : ₺609,90(KDV Dahil)

Ne için kullanılır? Kırışıklıklar, sarkmalar, mat cilt görünümü

Ne fayda sağlar?Sıkılaştırıcı, yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı, besleyici

Cildin nemli ve ışıltılı olmasını sağlayan, sıkılaştırıcı özelliklere sahip %100 doğal cilt bakım serumu. Kırışıklıkları ve sarkmaları azaltmaya yardımcı olan Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Konsantre, içerdiği antioksidan bakımından zengin bitkisel yağların karışımı sayesinde cildi besler ve nemlendirir. Zeytinden elde edilen Skualan, soğuk sıkım Kuşburnu, Argan, Erik, Jojoba, Üzüm, Ahududu ve Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi yağları yaşlanmanın etkileriyle savaşmak için birleşirken, yüksek teknolojili Tatlı Bakla aktifleri, cilt elastikiyetini artırmaya ve sarkan bölgeleri toparlamaya yardımcı olarak daha sıkı bir cilt görünümü sağlar. Derin kırışıklıklar ve ince çizgilerin görünümünü farkedilir şekilde azaltmak için formüle eklenen Geven Otu ve Dişotu aktifleri ise cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesine destek olur. Cildi serbest radikallerin sebep olabileceği hasarlara karşı korurken sağlıklı bir ışıltı katması için hızlı emilen yapısı ile Skualan ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Neroli, Lavanta, Ölmez Çiçek, Gül ve Itır Esansiyel Yağlarının aromatik karışımı ile yaş çizgilerine karşı bakım yaparken aydınlatıcı bakımı hedefler. Cilt bariyerini güçlendirerek nemi hapsetmesini sağlar. Cilde daha esnek bir yapı sağlarken ipeksi bir dokunuş sunar.

3 Yüksek Performanslı Botanik Aktif Bileşenler: Astragalus Membranaceus Kökü (Geven Otu) Ekstresi, Spilanthes Acmella Çiçeği Ekstresi, Tatlı Bakla Ekstresi

Tüm içerik listesi: Dişotu Aktifi, Gevenotu Aktifi, Skualan, Erik Yağı, Tatlı Bakla Özü, Argan Yağı, Ahududu Çekirdeği Yağı, Kuşburnu Çekirdeği Yağı, Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, E Vitamini, Itır Esansiyel Yağı, Ölmez Çiçek Esansiyel Yağı, Neroli Uçucu Yağı, Gül Esansiyel Yağı, *Limonene, *Linalool, *Citral, *Citronellol, *Geraniol

*Doğal olarak uçucu yağların içeriğinde bulunur.

Alerjenler: Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol

İçeriklerin % 100'ü doğal kökenlidir.

İçeriklerin % 41'i organik tarımdan gelmektedir.

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Alerjen içerir, tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Serin yerde saklanıp 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

·Cilt elastikiyetini artırmaya, sıkılaştırmaya yardımcı olur.

·Sarkma karşıtı bakım yapar.

·Bu yeni güçlendirilmiş formül derin kırışıklar ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

·Olgun ciltler için ekstra faydalıdır. (+30)

·Biyo-teknolojik aktifler ile yaşlanma karşıtı bakım yapar.

·Cildi yumuşatır.

·Nemi hapsetmeye yardımcı olur.

·Hafif ve hızlı emilen formülü ile ipeksi bir cilt dokusu sunar.

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş yüze 3-4 damla, ve boyun bölgesine 1-2 damla, dekolte bölgesine ise 3-4 damla, parmak uçlarıyla dairesel masaj hareketleri ile uygulayın.

İpucu:Nemlendirici Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyundan sonra kullanım etkiyi arttıracaktır. Gündüz / gece kullanıma uygundur. Gündüz kullanımında güneş koruyucu krem uygulanması önerilir. Yüz yogası için mükemmeldir.

Mutlaka Aktif Yüz Suyularımızdan birisiyle kullanımı önerilir. Temiz cilde spreylediğiniz Aktif Yüz Suyu’ndan sonra 4-5 damlayı tüm yüze, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Sabah akşam kullanılması uygundur. Göz ile temasından kaçınınız.

 

%100 Orijinal
Güvenli Alışveriş
Peşin Fiyatına Taksit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR